آخرین خبرها

درباره ما

“معجزات هنگامی اتفاق می افتند که خود را از مفهوم غیر ممکن ها رها سازیم و جادوی یقین را تجربه کنیم .”

ما مطمئنیم در عصری که هر لحظه اش در گرو تغییرات شگفت انگیز است، ارتباطات حرف اول را خواهد زد از این رو آمده ایم تا ارتباطمان را به شما پیوند زنیم؛ اما می دانیم ارتباط مجموعه ای از مهارتهاست که مهمترین آن ها درک نقطه نظرات طرف مقابل و تفهیم نقطه نظرات خویش است .شاید بتوان گفت: زبان تنها وسیله ارتباطی نیست و کامل ترین آن هم نخواهد بود ؛چرا که پیام های انسانی به خصوص آنهایی که از احساسات و هیجانات و عاطفه مایه می گیرند چنان پیچیده اند که هیچ کلامی گویای آن نیست؛ به همین دلیل گاه یک نگاه ، لحن صدا یا یک حرکت حاوی پیامی است که از نهفته ترین درونیات فرد سرچشمه می گیرد. ما آمده ایم تا دریک مجموعه ای از احساسات و عواطف مختلف، واقعیت ها، عملکردها و کارکرد دستگاههای اداری را به شور بگذاریم و جسم و روح تشنه مردم را با حقایق سیراب نماییم .

شورای روابط عمومی تلاش می کند تا پلی بسیار محکم و مناسب بین مردم ودستگاه ها بسازد تا همگان بتوانند بدون دلهره و استرس حرف های درون خود را در غالب پیشنهاد های سازنده برای ارتقاء سطح منطقه شان در همه ابعاد بازگو نمایند .

گفتن واقعیت ، حق مردم است و براین حق اصرار داریم؛ وقتی که امروزه همه گونه اخبار از سرتاسر جهان درست یا نادرست در یک چشم به هم زدن در فضای مجازی دست به دست می شود، آیا این ناسپاسی نیست که ندانیم در شهرستانی که ما در آن زندگی می کنیم، چند روستا وجود دارد؟ چه تعداد اماکن تاریخی داریم؟ قدمت شهر و روستا به چند سال می رسد؟ آئین وباور های مردم در گذشته چگونه بوده است؟ ، امکانات روستاهای منطقه چیست؟ مردم آن چگونه زندگی می کنند؟ و وقتی که ما در کنار بخاری گازسوز لباس های گرممان را از تن بیرون می کنیم تا گرما ما را اذیت نکند در روستاها چه خبر است .

خدمات دولتمردان و مسئولین به دورترین روستاها چگونه صورت گرفته؛ آیا از خود پرسیده اید فرق روستاهای شهرستان قبل و بعد از انقلاب در چیست ؟ آیا به راه های رشد و توسعه شهرستان فکر کرده اید و هزاران سوال دیگر .

شورای روابط عمومی آمده است تا به اینگونه سوالات پاسخ دهد . ما رجاء واسق داریم که بدون شما عزیران نمی توانیم در کارمان موفق شویم، دست یاری به طرف شما دراز نموده ایم تا با هم شهرمان را بسازیم و با هم یکی شویم تا مردمی شویم.

شورای روابط عمومی شهرستان طرقبه شاندیز بعد از دو همایش و کلاس های آموزشی مورد نیاز کار خود را با حدود یک صد و پنجاه کاربر افتخاری با نام ویاد خدای بزرگ آغاز می کند ،عهدی است بین مخلوق و خالق . توفیقاتش از خالق است و دعای همیشگی ما عاقبت به خیری از او . ما تلاش نموده ایم برای هرکاربر فضایی اختصاص داده شود و کاربر با سلیقه و ذوق خود ویترین کار را تزئین نماید . یکی از اهداف کلی این شورا حقوق شهروندی است که ادارات می توانند قانون و مقررات عمومی را برای آگاهی همگان و همچنین بخشنامه ها و اطلاعیه ها که جنبه عمومی دارند را به نشر گذارند . شهر و روستاهای شهرستان نیز دارای فضای مشابه هستند که می توانند در این فضا ایجاد شده نسبت به معرفی شهر و روستا همت گمارند . برای دوستانی هم که شهرستان ما را از توفیق دیدارشان محروم کرده انددر قسمت گالری تصاویر زیبا و روح نوازی که آمیخته در طبیعت این شهرستان دارد گنجانده شده است .

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از شما بازدید کننده عزیز ، سلامتی همراه با سعادت روز افزون شما را از خداوند منان آرزومندیم .

منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده و مفیدتان در جهت بهتر شدن هستیم.

شورای روابط عمومی شهرستان طرقبه شاندیز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>