آخرین خبرها

قوانین و بخشنامه ها

تمديد مهلت ثبت نام بيمه تكميل درمان کشاورزان عضو نظام صنفی کشاورزی

بیمه-تکمیل-درمان.

به گزارش روابط عمومی نظام صنفی کشاورزی خراسان رضوی نظر به درخواست نظام هاي محترم شهرستانها مبني بر تمديد مهلت ثبت نام از متقاضيان بيمه تكميل درمان و پيرو مذاكرات صورت گرفته با شركت محترم بيمه آسيا مهلت ثبت نام تا تاريخ 94/7/17 تمديد گرديده است. لازم به ذكر است در صورت ثبت نام افراد جديد، تاريخ شروع قرارداد بيمه ... بیشتر بخوانید »

بیمه تکمیل درمان ویژه مشاغل کشاورزی / ثبت نام تا ابتدای شهریور ادامه دارد.

بیمه-تکمیل-درمان.

به گزارش روابط عمومی نظام صنفی کشاورزی شهرستان طرقبه شاندیز، با برگزاری جلسات متعدد با شرکت های بیمه ای مختلف موضوع بیمه تکمیل درمان جهت اعضای نظام صنفی کشاورزی پیگیری شده است و در مذاکرات اولیه ، متقاضیان بایستی خود و تمام افراد تحت تکفل خود را بیمه نمایند.   ثبت نام این بیمه برای کشاورزان (بخش باغداری، زراعت، مکانیزاسیون، ... بیشتر بخوانید »

تخفیف های بیمه ای برای خودروهای اعضای نظام صنفی کشاورزی تمدید شد

index

نظر به استقبال و رضایت کشاورزان، تخفیف های بیمه ای برای خودروهای اعضای نظام صنفی کشاورزی تمدید شد. به گزارش روابط عمومی نظام صنفی کشاورزی شهرستان طرقبه شاندیز، توافق نامه تنظیم شده با بیمه آسیا مبنی بر تخصیص تخفیفات قابل توجه بدنه و شخص ثالث به مدت یکسال دیگر تمدید شد. این توافق نامه ، شامل ۱۵درصد بیمه شخص ثالث ... بیشتر بخوانید »

مرحله ثبت نام کشاورز نمونه در حال انجام است.

;کشاورز نمونه

مرحله ثبت نام کشاورز نمونه در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی نظام صنفی کشاورزی، بر اساس اخبار واصله از جهاد کشاورزی شهرستان، مرحله ثبت نام کشاورز نمونه در حال برگزاری است. بر این اساس در کلیه مشاغل بخش کشاورزی اعم از باغبانی زراعت گلخانه دام ( گاو، گوسفند، شتر، اسب و…) طیور (مرغ، شترمرغ، بلدرچین، بوقلمون و..) شیلات ... بیشتر بخوانید »

تخفیف های بیمه ای برای کلیه خودروها، دستاورد جدید برای اعضای نظام صنفی کشاورزی

بیمه خودرو

به گزارش روابط عمومی نظام صنفی کشاورزی شهرستان طرقبه شاندیز، توافق نامه تنظیم شده با بیمه آسیا مبنی بر تخصیص تخفیفات قابل توجه بدنه و شخص ثالث در سطح شهرستان عملیاتی شده است. این توافق نامه که از ابتدای هفته جاری  عملیاتی شده ، شامل 15 تا 30 درصد تخفیف بیمه شخص ثالث و بدنه و با امکان قسط بندی ... بیشتر بخوانید »

آشنایی با طرح و دستورالعمل شوراي معتمد پليس در شهرستا ن طرقبه شانديز

شورای معتمد پلیس شهرستان

به موازات توسعه و پيشرفت جوامع، روابط و تعاملات اجتماعي دستخوش تغيير مي شوند و توسعه شهرهاي بزرگ امکان نظارت و کنترل پليس بر لايه هاي اجتماعي و فضاهاي شهري را دشوار مي نمايد و در نتيجه براي رشد انواع جرائم و ناهنجاري هاي اجتماعي فراهم مي شوند. در چنين شرايطي نيروهاي پليس در شهرها و کشورهاي مختلف دنيا، تنها ... بیشتر بخوانید »

شرح وظایف و شرایط هیئت امناء و خادم مساجد، دستورالعمل استفاده از مهر مسجد

1375938032_amazing.shutterstock.eid.mubarak

شرح وظایف هیئت امناء مساجد برای بهسازی امور عمومی مساجد و ایجاد تحولی متعارف که در شأن دین مبین اسلام و جایگاه والای آن ها در این مکتب متعالی است لازم می آید گروهی از آراستگان به زیور فلاح و صلاح، با توان و تعهد لازم، به عنوان اعضای هیأت امنای مسجد، مسئولیت اداره امور مختلف این پایگاه معنوی و ... بیشتر بخوانید »

آشنایی با نظام صنفی کشاورزی به زبان ساده ( قسمت اول)

باغداران

وقتی در دولت، مجلس و مراکز رسمی، سخن از کشاورزی می شود، منظور، کلیه مشاغلی است که در گروه های شغلی زیر قابل تعریف خواهد بود: باغبانی زراعت گلخانه دام ( گاو، گوسفند، شتر، اسب و…) طیور (مرغ، شترمرغ، بلدرچین، بوقلمون و..) شیلات (ماهی، میگو و…) زنبور عسل و سایر حشرات مورد استفاده انسان جنگل و منابع طبیعی مکانیزاسیون ( ... بیشتر بخوانید »

آیین نامه نحوه پرداخت حق جلسه و مزایا به اعضای شوراهای اسلامی مصوب 1384 هیأت وزیران

1-تبصره 2 ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1387 کلان شهرها را بالای یک میلیون نفر جمعیت تعریف نموده است. لذا با توجه به مستند پیش گفته شورای شهرهایی که دارای جمعیتی کمتر از یک میلیون نفر باشند در زمره کلان شهرها نبوده و طبق ردیف 3 ماده 6 آیین نامه مزبور حق جلسه دریافت خواهند نمود. 2-منظور ... بیشتر بخوانید »

مجموع قوانین شهرداری و دهیاری ها

ماده 2 آیین نامه اجرایی تشکیلات انتخابات داخلی و امور مالی شوراهای اسلامی روستا و نحوه ی انتخاب دهیار: اعضای شورا موظفند حداکثر ظرف مدت یک هفته پس از قطعی شدن انتخابات در روزی که بخشداری به طور کتبی اعلام می نماید اولین جلسه ی خود را در حضور بخشدار یا نماینده ی وی و به ریاست مسن ترین عضو ... بیشتر بخوانید »