آخرین خبرها

بانوان

همایش فرهنگی کمیته امداد طرقبه شاندیز

IMG_4008

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بینالود از برگزاری کلاس آموزشی فرهنگی در این مدیریت خبر داد. به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد طرقبه شاندیز رضایی افزود: به مناسبت روز زنان وخانواده واهمیت جایگاه زنان در عرصه خانواده وتربیت فرزند کلاس ویژه زوجهای جوان در این نهاد برگزار گردید. وی افزود: هدف از این کلاس افزایش سطح ... بیشتر بخوانید »

راه اندازی بازارچه فروش محصولات محلی در ارغوان دره

IMG_20160508_173240

به گزارش دهیاری روستای کلاته آهن : باتوجه به فرارسیدن فصل شکوفایی گلهای ارغوان که مختص به منطقه ی زیبای بخش طرقبه می باشد،جمعیت کثیری از دوستداران طبیعت برای دیدن مناظر زیبا هرساله از نیمه های فروردین به این منطقه سفر وگردش می کنند.میزبانی این گردشگران ،مردم مهمان نواز وزحمتکش روستای کلاته آهن می باشند که در باغات خود پذیرای ... بیشتر بخوانید »

همایش فضلیت کار در اسلام (کمیته امدادمروج کسب وکار )

IMG_3871

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طرقبه شاندیز از برگزاری همایش فضلیت کار در اسلام خبر داد. به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد طرقبه شاندیز رضایی افزود: همایشی تحت عنوان فضلیت کار در اسلام ویژه مشمولین طرح های اشتغال وخودکفایی (زنان سرپرست خانوار) با همکاری حوزه فرهنگی وخودکفایی این مدیریت برگزار گردید. وی افزود: این مراسم با ... بیشتر بخوانید »

دختر شینا

download

دختر شینا خاطرات قدم‌خیر محمدی کنعان است که موضوع آن جنگ ایران و عراق است. این کتاب توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده‌است و به همت بهناز ضرابی زاده گردآوری شده که ظرف مدت چهار سال به چاپ بیست و دوم رسیده است. “دختر شینا” کتابی نسبتا مفصل در 19 فصل که از زبان همسر یکی از نظامی های ... بیشتر بخوانید »

نتیجه اولین دوره انتخابات اتحادیه آرایشگران و خیاطان زنانه مشخص شد

اتحادیه

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت اعضاء هیات مدیره و بازرسی اتحادیه آرایشگران و خیاطان زنانه مشخص شدند. در این دوره از انتخابات زهرا تلخی، سمیرا جهانگیری ، الهه خسرویان ، نفیسه تربتی و محبوبه فلفلی به عنوان اعضاء هیات مدیره و زهره شریف به عنوان عضو بازرس انجمن مذکور انتخاب شدند. بیشتر بخوانید »

جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان

1

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های طرقبه شاندیز جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز در این جلسه گفت :انجمن خیرین کتابخانه ساز یک انجمن غیرسیاسی است که در سال 1391 شکل گرفت که هدف این انجمن مسائلی از قبیل بهره گیری از کمک های خیرین ، کمک به ... بیشتر بخوانید »

برگزاری انتخابات اتحادیه خیاطان و آرایشگران زنانه

اتحادیه

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن وتجارت اولین دوره انتخابات اتحادیه خیاطان و ارایشگران زنانه شهرستان برگزار می شود. در این دوره از انتخابات 5 نفر از میان 11 داوطلب هیات مدیره و 1 نفر از میان 3 نفر دواطلب بازرسی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره و بازرس این اتحادیه انتخاب خواهند شد. لازم به ذکر است انتخابات ... بیشتر بخوانید »

«سیزده» عدد خوشبختی؛خانواده ی سیزده نفری در «کنگ»

IMG_20150809_164517

«سیزده» عدد خوشبختی؛خانواده ی سیزده نفری در «کنگ»   در جاده ی پر پیچ و خم کوهستانی پس از روستای 3000 ساله ی «کنگ» شش-هفت کیلومتر که از «قلعه نو» دور شوی، میان دره ای سرسبز ، مبهوت خنده های پرشور و نشاط خانواده ای می شوی که «خواستن» را توانسته اند. «مهدی بهرامپور» فرزند زنده یاد امجد بهرامپور، زاده ... بیشتر بخوانید »

آموزش دوخت صنعتی چرم ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) طرقبه شاندیز

IMG_3221

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طرقبه شاندیز از برگزاری کلاس آموزشی خودکفایی در این مدیریت خبر داد. به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امدادطرقبه شاندیز رضایی افزود: این دوره کلاس آموزشی با موضوع دوزنده کیف چرمی با دست وچرخ به مددجویان برگزار گردید. وی خاطر نشان کرد:در این دوره مددجویان ضمن آشنایی با نحوه دوخت انواع کیف ... بیشتر بخوانید »

اولین سفر آموزشی ویژه دهیاران منتخب زن استان خراسان رضوی برگزار شد

810617800_122154

بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان، در راستای آشنایی هر چه بیشتر دهیاران از پروژه ها، فعالیت ها،طرحهای برگزیده و اقدامات انجام شده در روستاهای استان همدان، 33 نفر دهیاران منتخب زن استان خراسان رضوی سفر چهار روزه ای به  این استان داشتند. معاون امور سرمایه گذاری و اشتغال دفتر امور روستایی ... بیشتر بخوانید »