آخرین خبرها

خبرهای تصویری

راه اندازی بازارچه فروش محصولات محلی در ارغوان دره

IMG_20160508_173240

به گزارش دهیاری روستای کلاته آهن : باتوجه به فرارسیدن فصل شکوفایی گلهای ارغوان که مختص به منطقه ی زیبای بخش طرقبه می باشد،جمعیت کثیری از دوستداران طبیعت برای دیدن مناظر زیبا هرساله از نیمه های فروردین به این منطقه سفر وگردش می کنند.میزبانی این گردشگران ،مردم مهمان نواز وزحمتکش روستای کلاته آهن می باشند که در باغات خود پذیرای ... بیشتر بخوانید »

ثبت جشنواره شکوفه های گیلاس در تقویم میراث فرهنگی

ContentImages_112167

فرماندار و اعضای شورای شهرستان طرقبه شاندیز خواستار ثبت جشنواره شکوفه های گیلاس در تقویم میراث فرهنگی شدند .به گزارش خراسان رضوی حسینی فرماندار طرقبه شاندیز در جشنواره شکوفه های گیلاس گفت:هویت شهرستان طرقبه شاندیز به باغات آن وابسته است و جشن شکوفه های گیلاس نیز در راستای حفظ هویت این شهرستان است که پیگیری ها برای ثبت این جشنواره ... بیشتر بخوانید »

حضور فرماندار در پخش زنده ی برنامه رادیویی رهاورد از «کنگ»

ContentImages_73048

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بینالود( طرقبه شاندیز)،بامداد سه شنبه 13 امرداد 1394 سید حسن حسینی – فرماندار ارجمند شهرستان بینالود –  به همراه مهندس قره باغی – بخشدار طرقبه – و جناب متین فر – ریاست سازمان میراث فرهنگی شهرستان – در برنامه رادیویی «ره آورد» که به صورت زنده از روستای «کنگ» به معرفی جاذبه های گردشگری این ... بیشتر بخوانید »

دهگردشی به منظور آشنایی مسئولین با مشکلات و تنگناهای خانواده‌های روستایی است

دهگردشی تجر (1)

به گزارش روابط عمومی بخشداری طرقبه : بنا به پیشنهاد بخشداری طرقبه، روز دو شنبه مورخ 94/3/25ساعت 12 فرماندار جناب آقای حسینی ،بخشدارجناب اقای کریمیان با تفاق جمعی از مسئولین شهرستان طرقبه شاندیز،از روستای نوچاه بازدیدی میدانی خواهند داشت . سرپرست بخشداری اعلام کرد :دراین بازدید  فرماندار و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، در نشستی صمیمی با اهالی و اعضای ... بیشتر بخوانید »